• Lider w zmianie | zmiana w Liderze

  Surfuj zwinnie na falach międzyludzkich interakcji

 • Pomagam Liderom trzymać kurs. Niezależnie od pogody.

  Bez pudru. Konkretnie. Zabawnie.

  broken image

  Lider w Zmianie

  Jesteś początkującym liderem? Przechodzisz przez zmianę roli?

  Chcesz zwinnie odnaleźć się w nowej rzeczywistości?

  Szybkie, częste zmiany. A Ty potrzebujesz czasu. Nie wiesz, co masz robisz, ale chcesz działać. Robisz cokolwiek. Każdego ranka coraz trudniej Ci iść do pracy. Nie rozumiesz czego chce od Ciebie przełożony. A Twój zespół, zamiast Cię wspierać, patrzy na Ciebie bykiem. Izolujesz się, bo masz czasem dość. Tymczasem w zespole rodzą się konflikty. Starasz się bardziej, pracujesz dłużej, a zmęczenie i irytacja rosną. Zaczynasz wątpić w swoje kompetencje i wartość. Przestajesz rozmawiać z zespołem, który Cię potrzebuje i z szefem, który od Ciebie wymaga, ale nie wspiera. Niepokój i stres wzrastają. Poczucie własnej wartości i wiary w siebie spada...

  broken image

  Zmiana w Liderze

  A gdyby tak móc?

  Wstajesz rano i cieszysz się, że idziesz do pracy. Nie, że skaczesz z radości (choć czasem i tak), ale idziesz z energią i ciekawością. Wierzysz w siebie. Robisz to, co lubisz i co Cię rozwija a jednocześnie widzisz, że to działa. To wzmacnia Twoją samoocenę. Czujesz się wartościowy i cieszysz się osiągnięciami. Masz partnerskie stosunki ze swoim managerem, a Twój zespół szanuje Cię, radzi sobie z problemami, proponuje Ci rozwiązania. Aż przyjemnie jest wspólnie pracować. W natłoku zadań, zgłoszeń, maili, telekonferencji, masz jasność, co od Ciebie zależy i co jest najważniejsze. Potrafisz oszczędzać energię, nie irytujesz się każdym problemem, szukacie rozwiązań wraz z Twoim zespołem. Ufasz im, a oni ufają Tobie. Wiesz, że potrafisz poradzić sobie z każdym kolejnym wyzwaniem, bo wiesz jak do niego podejść. Z kim i jak je omówić, od czego zacząć i o co zadbać. Jak powiedzieć "nie" tak, by działać oszczędnie i mądrze. Wiesz, że jesteś najważniejszym instrumentem w tej orkiestrze i wiesz jak ten instrument regularnie czyścić i o niego dbać, by mógł służyć innym.

 • Pomagam Liderom skupić się na tym co ważne, budować zespół

  i osiągać cele.

  Staniesz twarzą w twarz z prawdą. Odkryjesz co w Tobie piękne i co Cię ogranicza. Sięgniesz do swojej wewnętrznej siły i użyjesz jej, by znaleźć rozwiązania. Ruszysz z miejsca w odpowiednim kierunku. Zyskasz jasność co do swoich decyzji. Pewność, jakie działania będą właściwe. Zdobędziesz zaufanie do siebie i radość z tego, co robisz.

 • ROZWIĄZANIA DLA LIDERÓW

  Wybrane rozwiązania, dopasowane indywidualnie do potrzeb Lidera.

  broken image

  Przywództwo

  Konsultacje, Coaching, Szkolenia

  - jak budować efektywność zespołową

  - jak rozwijać współpracę w zespole

  - jak udzielać informacji zwrotnej

  - jak rozwijać proaktywność

  - jak tworzyć przyjazne miejsce pracy

  broken image

  Zarządzanie zmianą

  Konsultacje, Szkolenia

  - jak sprawnie angażować w zmianę

  - jak przeprowadzić zespół przez zmianę

  - jak wspierać w zmianie

  - jak trwale utrzymać zmianę

  broken image

  Wystąpienia publiczne

  Coaching, Szkolenia

  - jak opanować stres przed wystąpieniami

  - jak zainteresować i utrzymać uwagę słuchaczy

  - jak ułożyć strukturę wypowiedzi

  - jak mówić płynnie i ciekawie

 • broken image

  Dominika Stróżyńska

  Szczerze o sobie.

   

  Wierzę w ludzi, więc otwarcie i z życzliwym humorem konfrontuję siebie i innych z rzeczywistością, nazywając rzeczy po imieniu.

   

  Nie lubię pozorów i owijania w bawełnę. Kocham prawdę. Ma moc wyzwalania. Radzenie sobie z problemami to jedno z moich hobbies. Lubię wychodzić poza schemat, iść pod prąd, niewydeptanymi ścieżkami. Udowadniać, że jednak się da. Że możemy.

   

  Daję kopa do działania. Doświadczyłam tego, mamy więcej siły niż myślimy. Wierzę w szczerość i prawdę również w relacjach i interakcjach międzyludzkich.

   

  Umów się na bezpłatną konsultację, porozmawiajmy i wtedy zdecydujesz.

 • Zastanawiasz się, czy będę w stanie Cię wesprzeć?

  Podzielę się z Tobą moją historią

  Kiedyś sama awansowałam na kierownika i borykałam się z problemami młodego managera.

   

  Sama za dużo pracowałam, doprowadziłam się do wypalenia, myślałam, że więcej znaczy lepiej, robiłam cokolwiek, "byle robić", wkładając w to całą swoją energię, ale wyczerpana lądowałam w wodzie... nie zadbałam o to, by "natłuścić moją deskę surfingową". Nie wiedziałam, co to znaczy i czemu jest ważniejsze niż umiejętności i wiedza.
   

  Zmieniałam swoje życie (i nadal zmieniam). Wcześniej określano mnie mianem "rządzi się", "wszystko po niej spływa", "jest nieczuła", "wywyższa się", "wymądrza się". Dziś słyszę "zaraża energią, inspiruje" "jest wrażliwa, zna się na ludziach" "jest odważna, kreatywna, wprowadza dystans i humor". Wiedziałam, co w mojej postawie nie pomaga mi w rozwoju liderskim, bardzo chciałam to zmienić. I rozgryźć mechanizm, by umieć wprowadzać zmiany. Chcę pomagać ludziom (może właśnie Tobie?), by również śmiało wprowadzali zmiany w swoim życiu. Takie, jakich chcą.

   

  Byłam motorem napędowym zmian w organizacjach, w których pracowałam. Dbałam, by ludzie oswoili się ze zmianami, a po oswojeniu, angażowali w nie i budowali. Współtworzyli zmianę czerpiąc z tego satysfakcję.

  Tak samo pracuję z ludźmi wprowadzającymi zmiany w swoim życiu poza-zawodowym. Poprzez rozmowę, umożliwiam, by pole widzenia poszerzało się, możliwości zwiększały i rosła odwaga a nawet entuzjazm do zmiany.

  Chciałabym dzielić się moją wiedzą i doświadczeniem z Tobą, niedobrze jest trzymać dobro tylko dla siebie ;)

 • broken image

  Umów się na konsultację

  Bez pudru. Konkretnie. Zabawnie.

 • Napisz lub zadzwoń!

  dominikastrozynska@gmail.com

  E-mail: dominikastrozynska@gmail.com

  +48 792 669 706

  Telefon: +48 792 669 706